YÖNETİM KURULU

İsmail Akartürk

Kurucu Genel Başkan

 

İsmail Akartürk, 1965 Alaşehir doğumlu olup Manisa Lisesi mezunudur. 1987 yılında Gazi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine, Emlak Bankası Genel Müdürlüğü’nde Uzman Yardımcısı olarak başlamış, farklı bankalarda değişik kademelerde yönetici sıfatıyla devam etmiştir. 2001 yılının sonlarından itibaren kurumsal şirketlere danışmanlık yapmak üzere bankalarakiralik.com, kurumsalakiralik.com ve okullarakiralik.com şirketlerini kurmuştur. Gayrimenkul sektöründe sağlamış olduğu 20 yıllık başarı ve inovasyon ile kendi alanında lider TİGADA A.Ş’ yi kurmuştur.  Sayın Akartürk, evli ve iki çocuk babasıdır.

Türk ve yabancı yatırımcıların güvenli yatırımlar yapmasını sağlamak ve ticari gayrimenkul yatırımcılarını bir çatı altında birleştirmek amacı ile 2021 yılında TİGAYAD Ticari Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği’ni kurmuştur.

Hicran Özer

Yönetim Kurulu Asil Üye

 

Hicran Özer, 1969 Kocaeli doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 26 yıl çeşitli bankalarda Şube Müdürlüğü ve İç Kontrol Merkezi Şube Kontrol Birim Yöneticisi olarak görev yaptı. Evli ve bir çocuk annesi olan Özer, 2017 yılından itibaren gayrimenkul sektörüyle ilgilenmektedir.

Alper Uçkun

Yönetim Kurulu Asil Üye

 

Alper Uçkun, 1981 İstanbul doğumludur. Trakya Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunudur. Meslek hayatına otel ve turizm acentesinde başlayan Uçkun, sonrasında Turkcell’ de Kurumsal Satış Yöneticisi ve Türk Telekom’da Kobi Portföy Yöneticisi olarak çalıştı. Sayın Uçkun, evli ve bir çocuk babasıdır.